SON DAKİKA

ADRİANA LİMA: METİN BENİ KULLANDI

Bu haber 24 Şubat 2019 - 16:58 'de eklendi ve 272 kez görüntülendi.

Amerikan basını Adriana Lima’yla Metin Hara ilişkisinin tamamen bittiğini duyurdu ve Lima’nın Metin Hara’nın kendisini kullandığını söylemeye başladığını iddia etti.
Adriana Lima ile Metin Hara’nın ayrıldığını Amerikan basını duyurdu. Amerikan The People dergisi, ‘Haberimizi teyit ettirdik’ diyerek ayrılığın doğru olduğunu belirtti. Derginin iddiasına göre Adriana, yakın çevresine Metin Hara’nın kendisini kullandığını söylemeye başlamış.
NE OLMUŞTU?Adriana Lima, Metin Hara’yı sosyal medyadan takibi bırakmış ve ikilinin ayrıldıkları yönünde haberler basında yer almaya başlamıştı. Lima’nın “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!” sözleri de ayrılığı doğrular nitelikteydi.
Fakat bu olaylardan kısa bir süre sonra Metin Hara, Amerika’ya gitmişti ve Lima’yle el ele pozunu Instagram’ın hikaye bölümüne yükleyerek “ayrılmadık” demişti.

Kaynak: Gecce