SON DAKİKA

Beton mikseri iki araca çarptıktan sonra devrildi

Bu haber 24 Temmuz 2021 - 19:16 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

Girne Dağyolu’nda meydana gelen trafik kazasında beş kişi yaralandı.

Polisten yapılan açıklamaya göre kaza bugün 17.00 sıralarında Girne-Değirmenlik anayolunun 10-11 kilometrelerinde meydana geldi.

Arapköy Green Hills restoran önlerinde, Girne istikametine doğru seyreden Onur FİLİK (E38) yönetimindeki JJ 448 plakalı beton mikseri, sürücüsünün dikkatsizliği sonucu, aracın kontrolünü kaybederek o esnada karşı istikametten gelmekte olan Veli TEKER (E-27) yönetimindeki TPH 816 plakalı aracın sağ yan kısmına aracının sağ ön kısmı ile çarptı.

Bu çarpmaya rağmen yoluna devam eden beton mikseri kamyon yine karşı istikametten gelmekte olan Mustafa Çağlayan (E-38) yönetimindeki RY 373 plakalı plakalı salon aracın sağ yan kısmına aracının sol ön kısmı ile çarpıp takla atmıştır.

Kaza sonucu yaralanan JJ 448 plakalı kamyon sürücüsü Onur FİLİK, RY 373 plakalı araç sürücüsü Mustafa Çağlayan ve beraberinde yolcu olarak bulunan Hatice Çiler Çağlayan, Lefkoşa Devlet Hastanesine, TPH 816 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Cenk Durmuşlu ve Gonca Durmuşlu ise Girne Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.  Soruşturma devam ediyor.