SON DAKİKA

Mesarya’da anlamlı etkinlik

Bu haber 29 Kasım 2019 - 13:28 'de eklendi ve 522 kez görüntülendi.

Mesarya Bölgesi’nde hizmet veren Mesarya Süpermarket bölge halkı için  sosyal sorumluluk projeleri kapsamında etkinlikler yaparak bölge halkına katkı koymaya devam ediyor.

  25 Kasım kadına yönelik şiddetle  mücadele günü nedeniyle enerji terapisti Sn. Şule Bozkurt ile bir söyleşi etkinliği düzenleyerek Mesarya bölgesinde anlamlı bir günde anlamlı  bir etkinliğe imza attı.

  Etkinliği düzenleyen Mesarya Süpermarket direktörü Eylem Dolmacı,  ‘Güzel enerjisiyle anavatan Türkiye’mizden gelen Sevgili  Duygusal check-up uzmanı ve enerji terapisti  Şule Bozkurt ile KKTC’mizin  bereketli Mesarya topraklarmızın üretken ve çalışkan kadınları ile birlikte 25 Kasım Uluslararası Kadına Şiddetle mücadele günü nedeniyle gerçekleştirdiğmiz çalışmamız verimli bir şekilde tamamladık. Geçmişte Kıbrıs Türk varoluş mücadelesinde toplumsal kalkınmamızda yapıcı, aktif ve etkin roller üstlenen biz kadınlar bundan sonrada Kıbrıs Türk toplumunun toplumsal gelişmesinde etkin rol almaya devam edeceğiz.’ dedi.

  Mesarya Süpermarket direktörü Eylem Dolmacı Güney Mesarya’nın köklü kulüplerinden Akıncılar Gençlik Kulübüne de forma bağışlayarak, bu bölgenin bir marketi olarak bu bölgenin sportif faliyetlerine de katkı koymaya devam edeceklerini vurguladı.