SON DAKİKA

Özçınar öğretmenlerle buluştu

Bu haber 25 Kasım 2019 - 17:47 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve eşi Tijen Özçınar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bugün belediye sınırları içerisinde bulunan okulları ziyaret etti.
Öğretmenlerin gününü kutlayan Özçınar, gün dolayısıyla öğretmenlere ilettiği yazılı mesajında öğretmenlerin eğitim alanında bir ışık olduklarını ve geleceğin nesillerini aydınlatarak, özveri ile yetiştirdiklerini ifade etti.
Güzelyurt Belediyesi ayrıca Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere yönelik öğle yemeği de organize etti.
Kalkanlı-Hilkat Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve eşi Tijen Özçınar, Güzelyurt Kaymakamı Savaş Orakçıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, emekli öğretmenler ve aktif okul müdürleri katıldı.
Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, geleceğe ışık tutan nesiller yetiştiren öğretmenlere teşekkür ederek,  bir insanın gelişim ve yetişmesinde öğretmenin büyük rolü olduğunun altını çizdi.
Özçınar, hem öğretmenleriyle hem de kendisiyle aynı dönemlerde öğretmenlik yapan meslektaşlarıyla bir arada olmaktan büyük keyif aldığını belirterek, Güzelyurt Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında yaptığı tüm organizasyonların bir gelenek haline geldiğini ve “Öğretmenler Günü” kutlamalarının da buna bir örnek teşkil ettiğini anlattı.